Oferta

Naszą ofertę kierujemy wyłącznie do Agentów Ubezpieczeniowych. Naszym celem jest współpraca z multiagencjami, którym chcemy zaoferować jak najszerszą gamę najlepszych produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku, z najwyższymi stawkami prowizyjnymi indywidualnie negocjowanymi bez narzucania limitów sprzedażowych. Chcemy wspierać naszych Partnerów biznesowych i pomagać im w umocnieniu się i rozwoju na ich rynkach lokalnych.

W swoich szeregach skupiamy doświadczonych specjalistów i sprzedawców o wieloletnim doświadczeniu w branży ubezpieczeń. Swoje kompetencje i wiedzę zdobywaliśmy wspinając się po szczeblach kariery w Towarzystwach Ubezpieczeniowych poprzez cały proces sprzedaży, rozliczeń i wypłaty prowizji. Nasza kadra to młodzi ludzie pełni energii, chęci do rozwoju oraz współpracy z Naszymi Partnerami. Nasi menadżerowie działający w terenie to osoby kompetentne z ogromną wiedzą i chęcią do pomocy Naszym współpracownikom.

Z myślą o Agentach, którzy chcą dodatkowego wsparcia przygotowaliśmy specjalny program oferujący możliwość otwarcia placówki partnerskiej na preferencyjnych warunkach zapewniający wysokie stawki prowizyjne oraz wsparcie szkoleniowe i marketingowe. 

GRUPA OTWARTA

Śląskie Centrum Ubezpieczeń w porozumieniu z STU Ergo Hestia SA oraz AXA Życie SA specjalnie z myślą o zapewnieniu naszym Partnerom...

AGENT SPECJALISTA

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy stanowisko Agenta Specjalisty.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.