Kontakt

SCU SP. Z O. O.

ul. Długosza 13, 44-200 Rybnik

+48 537 303 537
+48 537 303 637 

biuro@myscu.pl, www.myscu.pl

NIP : 6423204032
REGON :  368101919
KRS : 0000690763

 

 

 

DZIAŁ ROZLICZEŃ I PROWIZJI


 

Beata Mularczyk             

e: bmularczyk@myscu.pl  

t: +48 535 332 699

 

Patrycja Lis               

e: plis@myscu.pl       

t: +48 537 303 105

                     

Sylwia Wala           

e: swala@myscu.pl 

t: +48 533 303 713

                 

Iwona Gawenda

e: igawenda@myscu.pl 

t: +48 533 303 866 

DZIAŁ SZKOLEŃ I REKRUTACJI


 

Aleksandra Suchorowska

e: asuchorowska@myscu.pl 

t: +48 533 303 669

 

Marek Rękorajski

e: mrekorajski@myscu.pl 

t: +48 537 303 773

 

Agnieszka Kocznur

e: akocznur@myscu.pl

t: +48 533 303 668

 

Michał Bok

e: mbok@myscu.pl

t: +48 533 303 966

DZIAŁ SPRZEDAŻY


 

Marzena Sięborska

e: msieborska@myscu.pl

t: +48 537 303 637          

 

           

Agnieszka Zamojska

e: azamojska@myscu.pl

t: +48 537 303 537

           

Emilia Wieczorek

e: ewieczorek@myscu.pl

t: +48 577 303 603  

 



WSPÓŁPRACA

W imieniu Śląskiego Centrum Ubezpieczeń pragnę zaprosić i zachęcić Państwa do współpracy z nami w zakresie sprzedaży...

GRUPA OTWARTA

Śląskie Centrum Ubezpieczeń w porozumieniu z TUiR WARTA SA, STU Ergo Hestia SA oraz AXA Życie SA specjalnie z myślą o zapewnieniu naszym Partnerom...

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

Więcej informacji udostępniamy w Polityce plików cookies.