AGENT SPECJALISTA

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy stanowisko Agenta Specjalisty. Pod poniższymi numerami telefonów mogą Państwo uzyskać pomoc merytoryczną oraz praktyczną w przygotowaniu oferty, negocjacji z Towarzystwem lub przy wystawieniu polisy. Jeżeli nie możecie wystawić polisy lub z przyczyn niezależnych od siebie nie możecie przygotować oferty lub oferta jest bardzo skomplikowana i potrzebują Państwo porady prosimy o kontakt z Naszymi Specjalistami, którzy postarają się pomóc w każdej sytuacji. Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą z zakresu ubezpieczeń i finansów.
 
Marzena Sięborska
tel. : +48 537 303 637
e-mail : msieborska@myscu.pl

Agnieszka Zamojska
tel. : +48 537 303 537
e-mail : azamojska@myscu.pl

Prosimy o wyrozumiałość i nie przysyłanie próśb o obliczenie składki za samo OC komunikacyjne, takie prośby będą rozpatrywane na samym końcu z racji ogromnych ilości zgłoszeń otrzymywanych od Państwa.

WSPÓŁPRACA

W imieniu Śląskiego Centrum Ubezpieczeń pragnę zaprosić i zachęcić Państwa do współpracy z nami w zakresie sprzedaży...

GRUPA OTWARTA

Śląskie Centrum Ubezpieczeń w porozumieniu z STU Ergo Hestia SA oraz AXA Życie SA specjalnie z myślą o zapewnieniu naszym Partnerom...
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.