WSPÓŁPRACA

Szanowni Państwo,

w imieniu Śląskiego Centrum Ubezpieczeń pragnę zaprosić i zachęcić Państwa do współpracy z nami w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych zarówno komunikacyjnych jak i majątkowych Towarzystw Ubezpieczeniowych, które mamy zaszczyt reprezentować.

Mam nadzieję, że nasza szeroka i atrakcyjna oferta zyska Państwa uznanie i będziemy mogli wkrótce rozpocząć wieloletnią współpracę. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszymi pracownikami, którzy postarają się odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.

Współpraca z ŚCU opiera się o "Umowę Partnerską", która gwarantuje Państwu pełną niezależność w prowadzeniu działalności gospodarczej, a zarazem daje możliwość sprzedaży ubezpieczeń oferowanych przez współpracujące z nami Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Ponadto nasi Partnerzy biorą udział w licznych akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych wraz ze współpracującymi z nami Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Nagrodami w naszych konkursach jest sprzęt elektroniczny, komputerowy lub biurowy a zwycięzców zapraszamy na specjalne spotkania szkoleniowo-integracyjne.

Dokumenty niezbędne do podpisania umowy partnerskiej :

GRUPA OTWARTA

Śląskie Centrum Ubezpieczeń w porozumieniu z STU Ergo Hestia SA oraz AXA Życie SA specjalnie z myślą o zapewnieniu naszym Partnerom...

AGENT SPECJALISTA

Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy stanowisko Agenta Specjalisty.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz zablokować cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej.